Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Dopis rodičům žáků prvního stupně (1.5.2020)


Dobrý den Vážení rodiče,
krátká informace pro Vás. V tomto týdnu jste byli osloveni třídními učiteli Vašich dětí, kde jsme zjišťovali Váš předběžný zájem o plánovanou výuku žáků 1. stupně od 25. května 2020. Toto zjišťování proběhlo na žádost zřizovatele.

Plně chápu, že Vaše vyjádření je pouze předběžné. V současné situaci, kdy se vše mění doslova ze dne na den, nejsme schopni zodpovědně naplánovat organizaci a hygienické podmínky pobytu Vašich dětí ve škole od 25. května 2020.

O přesné organizaci a hygienických podmínkách účasti Vašich dětí ve škole budete včas informováni (cca 10 dní předem) na webových stránkách školy (v novinkách), tak aby jste se mohli adekvátně rozhodnout.

Další informace: v současné době připravujeme konzultace k přijímacím zkouškám pro žáky devátých tříd od 11. května 2020.

Děkuji Vám za pochopení a přeji pevné zdraví

Váš ředitel J.Vyhnánek


Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup