Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Dopis rodičům a žákům školy


Vážení rodiče a milí žáci,
jak jste jistě zaznamenali, poslanecká sněmovna prodloužila nouzový stav do 30.4. 2020. Rád bych touto cestou provedl krátké zhodnocení a obrazně tak nalil všem trochu optimismu a energie do žil.

K současné situaci došlo ze dne na den a zpočátku jsme skutečně nevěděli, jak správně nastavit systém distančního (domácího) vzdělávání. Učitelé se snažili splnit svou povinnost a dát na webové stránky pro své žáky veškeré informace – ano bylo toho moc. Od 1.4. 2020 se učitelé zaměřují především na profilové předměty (Český jazyk, Anglický jazyk a Matematiku). V ostatních předmětech bylo učitelům doporučeno upravit učební plán a provádět distanční vzdělávání formou referátů, prezentací atd.. Komunikace mezi rodiči, žáky a jejich učiteli probíhá dle mých informací na dobré úrovni prostřednictvím emailových adres, tel. kontaktů a aplikací.

Chtěl bych Vám rodičům, žákům a učitelům moc a moc poděkovat za Vaši každodenní velice náročnou práci a ujistit Vás, že vše společně zvládneme a tento „podivný“ školní rok dovedeme ke zdárnému konci.

Na druhou stranu jak se říká „všechno špatné je k něčemu dobré“. Je to zkušenost, která nás rozhodně posune. Už třeba jenom v tom, že si do budoucna všichni budeme vážit stavu, kdy vše funguje alespoň v základech tak jak má.

Přeji Vám pěkné dubnové dny, pevné nervy a hlavně moc a moc zdraví.


Mgr. Jindřich Vyhnánek


Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup