Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2021/22   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Pochodové cvičení


Dne 28. 6. 2021 jsme uspořádali pochodové cvičení. Po celé dopoledne plnili žáci I. stupně zajímavé úkoly, které si pro ně přichystali „deváťáci“. Na stanovištích v okolí školy, na stadionu MFK a cestou do Slatiňan si připomněli zdravovědu, přenášeli raněné, zkusili si masáž srdce, obvazovali poraněné části těla, zdolávali překážkovou dráhu, skládali slova z písmen a plnili i mnoho dalších úkolů.
Na konci zábavné stezky čekala sladká odměna. Malé i velké to moc bavilo, a tak si možná vše někdy v budoucnu zopakujeme.

Devátým ročníkům děkujeme za pomoc při organizaci.

Odkaz na fotogaleriiRozloučení s deváťáky


Poslední den školního roku 2020/2021 jsme se rozloučili s žáky devátých ročníků. Slavnostní ukončení školního roku proběhlo v projekční místnosti, kde k nim promluvil ředitel školy Mgr. Jindřich Vyhnánek. Popřál jim mnoho studijních úspěchů na středních školách, připomněl, aby se vždy chovali tak, aby se za své chování nikdy nemuseli stydět. O hudební doprovod se postarali žáci 8. ročníku Tobiáš Góra a Mikuláš Málek.

Všem přejeme krásné léto, klidné a pohodové prázdniny!

kolektiv učitelů ZŠ Chrudim, U Stadionu

Odkaz na fotogalerii


Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2021/22   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup