Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Zápis 2007/2008
Zápis 2008/2009
Zájmové útvary a kroužky
Konzultační hodiny
Rada SRPDŠ
Matematický klokan 2008

Zájmové útvary a kroužky

Kroužky
Anglický jazyk 1.A Mgr. Gabriela Gregovská st 12-13:30hod
Anglický jazyk 2.B Mgr. Lenka Schejbalová st 5.hod
Atletika 4.roč Mgr. Martin Šulc st 5.hod
Atletika 5.roč Mgr. Martin Šulc st 6.hod
Bruslení 2.-5.roč Mgr. Olga Bártová
Mgr. Pavlína Horníková
st-sudý
13-14:25hod
Dopravní kroužek 4.roč Mgr. Luboš Prokop út 13hod
Kopaná 1.roč Javůrek po 5.hod
Kopaná 2.roč Tesař čt 5.hod
Kopaná 3.roč Javůrek út 6.hod
Kopaná 4.roč Tesař pá 5.hod
Kopaná 5.roč Tesař pá 6.hod
Míčové hry dívky 4.-5.roč Mgr. Irena Cieslarová
Mgr. Luboš Prokop
st 0.hod
Míčové hry chlapci 4.roč Mgr. Luboš Prokop po 0.hod
Míčové hry chlapci 5.roč Mgr. Luboš Prokop pá 0.hod
Pěvecký kroužek 1.-5.roč Mgr. Ivana Mikanová čt 6.hod
Sportovní kroužek dívky 2.-3.roč Mgr. Irena Cieslarová
Mgr.Jana Pecinová
út 0.hod
Sportovní kroužek chlapci 2.roč Mgr. Věra Haaseová po 0.hod
Vaření 4.roč Mgr. Lenka Schejbalová čt 6.hod
Výtvarný kroužek 3.-4.roč Mgr. Dana Vojtíšková
Mgr. Jindřiška Navrátilová
st-lichý
13:15-14:25hod
Zdravotnický kroužek 9.roč Mgr. Jitka Pavlíčková čt 0.hod

Dyslektické kroužky
Český jazyk 2.-4.roč Mgr. Irena Cieslarová
Mgr. Olga Bártová
Mgr.Jindřiška Navrátilová
Mgr. Jana Pecinová
Mgr. Dana Vojtíšková
pá 0.hod
Český jazyk 2.B, 5.A,B Mgr. Věra Haaseová čt 0.hod
Český jazyk 6.B,C Mgr. Šárka Prokopová čt 0.hod
Anglický jazyk 3.-5.roč Mgr. Lenka Schejbalová st 0.hod
Anglický jazyk 7.A Mgr. Jitka Pavlíčková st 0.hod

Doučovací skupiny
Anglický jazyk 6.-9.roč Mgr. Ivana Brandstillerová út 0.hod
Český jazyk 5.A Mgr. Dana Vojtíšková po 6.hod
Český jazyk 6.A Mgr. Sandra Mikanová st 0.hod
Český jazyk 6.roč Mgr. Šárka Prokopová út 0.hod
Český jazyk 7.roč Mgr. Šárka Prokopová pá 0.hod
Český jazyk 8.B Mgr. Pavel Bírko pá 0.hod
Český jazyk 9.A Mgr. Pavel Bírko út 0.hod
Český jazyk 9.A Bc. Olga Lupoměská út 6.hod
Český jazyk 9.B Mgr. Renata Svobodová  
Český jazyk 9.C Mgr. Šárka Prokopová po 0.hod
Český jazyk, Matematika 4.B Mgr. Lenka Schejbalová pá 6.hod
Matematika 2.B Mgr. Věra Haaseová st 5.hod
Matematika 6.roč Mgr. Zbyněk Markup pá 0.hod
Matematika 7.roč Mgr. Andrea Slejšková út 0.hod
Matematika 8.roč Mgr. Šárka Ferešová st 6.hod
Matematika 9.roč Mgr. Olga Chaloupková pá 0.hod
Německý jazyk 9.roč Bc. Olga Lupoměská pá 0.hod
Příprava k přij. zk. - M 9.roč Mgr. Olga Chaloupková st 0.hod
Příprava na gymnázium 5.roč Mgr. Dana Vojtíšková od ledna 2008

Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup