Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

SRPDŠ
Rozvrhy
Kroužky
Zápis pro rok 15/16
Seznam prvňáčků
AJ-CZ program
Matematický klokan
Pythagoriáda
Vídeň
Pohár Rozhlasu

Zájmové útvary a kroužky


Poslední aktualizace 28.9.2014

Kroužky (budou probíhat od října)
Anglický jazyk 1.A Judita Šmahelová út při půlené hodině
Anglický jazyk 1.B Judita Šmahelová st při půlené hodině
Anglický jazyk 2.A, 2.B Judita Šmahelová
Mgr. Martina Raková
út 13:30-14:15
Sportovní 1.-3.roč dívky Mgr. Olga Bártová
Mgr. Jana Pecinová
čt 7:00-7:40
Sportovní 1.-3.roč chlapci Mgr. Věra Haaseová út 7:00-7:40
Dopravní 4.roč Mgr. Luboš Prokop pá 12:45-13:30
Doučování Aj 4. a 5.roč Mgr. Gabriela Gregovská út 7:00-7:40
Míčové hry 4.-5.roč dívky Mgr. Irena Cieslarová
Mgr. Radka Grofová
po 7:00-7:40
Sportovní 4.roč chlapci Mgr. Luboš Prokop st 7:00-7:40
Sportovní 5.roč chlapci Mgr. Luboš Prokop pá 7:00-7:40
Atletika 4.-5.roč Mgr. Jakub Šmejc st 7:00-7:40
Atletika 4.-5.roč Mgr. Monika Štěpánková út 12:45-13:30
Fotbal 1.roč   po 11:50-12:35
Fotbal 2.roč   čt 11:50-12:30
Fotbal 3.roč   st 12:45-13:30
Fotbal 4.-5.roč   po 12:45-13:30
Dyslektický 5.A Mgr. Olga Bártová st 7:00-7:45
Dyslektický 3.A, 3.B Mgr. Dana Vojtíšková pá 7:00-7:45
Dyslektický 4.A, 4.B Mgr. Pavlína Horníková čt 7:00-7:45
Anglický - Dyslektický 5.A, 5.B Mgr. Gabriela Gregovská út 7:00-7:45
Příprava - Matematika 9.A Mgr. Zbyněk Markup po 7:00-7:45
Příprava - Matematika 9.B Mgr. Olga Chaloupková pá 7:00-7:45
Příprava - Matematika 9.C Mgr. Šárka Ferešová út 7:00-7:45
Příprava - Český jazyk 9.A Mgr. Šárka Prokopová pá 7:00-7:45
Příprava - Český jazyk 9.B Mgr. Pavel Bírko čt 7:00-7:45
Příprava - Český jazyk 9.C Mgr. Šárka Prokopová čt 7:00-7:45

Kroužky školní družiny (budou probíhat od září)
Flétna 1.A, 1.B Judita Šmahelová po 11:45-12:30
Flétna 2.A, 2.B Judita Šmahelová pá 11:45-12:30
Flétna 3.A, 3.B Judita Šmahelová po 14:30
dle domluvy
Dovedné ruce 1.A, 1.B Ivana Horálková
Iveta Kněžourová
čt 14:30-16:00
Dovedné ruce 2.A, 2.B Simona Forštová
Radka Brožková
út 14:30-16:00
Dovedné ruce 3.A, 3.B Radka Brožková st 14:30-16:00
Dramatický 2.roč Simona Forštová st 13:30-14:30
Hrátky s českým jazykem
(logopedie)
2.-3.roč Simona Forštová 7:00-7:45
dle domluvy

Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2018/19   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup