Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Zápis pro rok 16/15
Seznam prvňáčků
SRPDŠ
Matematický klokan
Rozvrhy
Právo pro každý den
Eurorébus
Výsledky - Atletika
Atletika Foto

Právo pro každý den / STREET LAW


V letošním školním roce na naší škole opět proběhl preventivně výchovný vzdělávací program pro žáky 8. ročníků pod vedením lektora Mgr. Jiřího Hrabčuka. Byl zaměřen na problematiku ústavního pořádku, občanských práv, přestupkového a trestního zákona, rodinného a pracovního práva. Součástí programu byl písemný test - školní kolo soutěže. Na základě školního kola byla vybrána ze třech chrudimských škol tři čtyřčlenná družstva do městského kola.
V těchto dnech proběhlo městské kolo soutěže „Právo na každý den“ ve Spolkovém domě v Chrudimi, kterou byl uzavřen projekt stejného názvu pro školní rok 2015/2016.
Vědomosti žáků hodnotila odborná porota, která byla složena ze zástupců městského úřadu, probační a mediační služby, Policie ČR a Městské policie. A ta měla co bodovat; ač test nebyl jednoduchý, žáci se s ním statečně „poprali“.

Tým z 8.A ve složení Z. Malinská, N. Slanařová, L. Sodomka a M. Volopich se umístili na skvělém prvním místě.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v krajském kole.


Olga Lupoměská

Fotogalerie zde

Klikni pro zvětšení
Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup