Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Zápis pro rok 18/19
Rozvrhy
SRPDŠ
Matematický klokan
AJ s rodilým mluvčím
Šumava 2017
Cesta za pokladem
Plavecké závody
Přijímací řízení na SŠ
Zkoušky Cambridge
Výstava knih Usborne
DEN NARUBY

Angličtina s rodilým mluvčím


Při výuce jazyků je důležité, aby se žáci dostali do styku s jejich autentickým použitím. Jedním z efektivních způsobů je setkání s rodilým mluvčím. Rádi tedy oznamujeme, že se nám podařilo domluvit spolupráci s panem Ricardem Padilla Borjou, který — kromě toho, že mluví anglicky — má navíc letitou praxi s výukou žáků.

Žáci druhého stupně (od 6. do 9. třídy) budou mít možnost jednou měsíčně zažít hodinu výuky s Ricardem, která bude přínosná nejen tím, že bude kompletně v angličtině, ale také tím, že jim bude moci předat něco ze svých bohatých životních zkušeností. Další výhodou je, že Ricardo mluví pouze anglicky a španělsky, česky neumí vůbec, takže to budou hodiny opravdu plně strávené v cizím jazyce.

Ricardo pochází z vysokohorských oblastí centrálního Mexika, v žilách mu koluje krev divokých Aztéků i temperamentních Španělů. Za svůj život vystřídal mnoho profesí, učil na gymnáziu v Mexiku, v mateřské a základní škole na Slovensku, přes 30 let se věnuje sokolnictví.


Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2020/21   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup