Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2019/20   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Zápis pro rok 19/20
Rozvrhy
SRPDŠ
Lidový běh
Hledáme ml. chemika
Na vlnách přátelství
Výstava knih Usborne
Přijímací řízení na SŠ
Výsledky Agyslingua
English Night at school
Volný den ředitele školy
Matematický klokan
Štafetový pohár
Čokoládová tretra
Úspěchy našich žáků

Čokoládová tretra


Výběr nejlepších sprinterů I. stupně naší školy se zúčastnil 4. 6. 2019 projektu Čokoládová tretra.
- od čokolády ke zlatu nebo jen radosti z pohybu

Běhat umí zcela přirozeně každé dítě, pokud má prostor. V atletice běh vládne. Neobejde se bez něj žádná technická disciplína. Na území České republiky se téměř nepřetržitě od roku 1961 koná vysoce prestižní mezinárodní atletický mítink IAAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava. Od jeho počátků je jeho součástí projekt Čokoládová tretra. Tento ryze běžecký, dnes již seriál, na dráze, prokázal, že má všechny předpoklady propojovat výše popsané a úspěšně přispívat k naplňování uvedených cílů.

Ve velmi teplém počasí naši žáci podali vynikající výkony:
Přestože se jedná o běžecký seriál, letos poprvé byl poprvé pilotně zařazen také hod „oštěpem“, resp. jeho dětskou náhradou, šipkou ze sady Atletika pro děti.
Hodem 32:22 m získala Tereza Kožíšková 1. místo a Kryštof Vrančík 2. místo hodem 36:87 m.
Do semifinále, které se koná v Ostravě 19. 6. postupují v běhu na 200m Burešová Eliška, Klárka Štěpánová v běhu na 300 m, v hodu "oštěpem" Tereza Kožíšková a Kryštof Vrančík. Gratulujeme!


Pohled do školy   Novinky   Škola   Školní rok 2019/20   ŠVP   Dokumentace   Pavučina   Fotogalerie   Atletika   MFK   GDPR

Změna vzhledu
   

© 2006 ZŠ Chrudim, U Stadionu
WebMaster Mgr. Zbyněk Markup